Check our Reviews

You do not trust us, trust our clients.

Bez zastrzeżeń
Polecam

Katarzyna

Jedzonko smaczne. Ale poprosiłam w opisie podczas zamówienia aby każdy zestaw był osobno, to jednak mi połączyli i przez to w dużym zestawie nie dostałam wasabi 😕😕 Jedzonko smaczne ale czasem rozrabiają

Maja

Niestety kolejny raz, jak zamawiałam z dodatkową opłatą za sos sojowy słodki, nie dostałam go. 😔 Sushi smaczne, ale takie drobiazgi złoszczą, bo to kolejny raz.

Maja

Ostatnie zamówienie niestety bardzo nas zawiodło. Zupa miso, która dotychczas była przepyszna i zawsze zachwycaliśmy się, że tu jest wyjątkowo dobra, tak przy ostatnim zamówieniu smakowała jakby miała kilka dni i trochę się zepsuła. Nie byliśmy w stanie jej zjeść, przez co w końcu musieliśmy ją wylać. Samo sushi bardzo smaczne, czuć ze jest świeżo przygotowane. Sałatka wakame teraz nieco lepsza, ale zazwyczaj ma trochę zbyt sfermentowany smak.
Pewnie zamówimy jeszcze raz, bo lubimy te zestawy lunchowe, ale mam ogromną nadzieję, że ta zupa miso to była tylko wpadka, a nie zmiana receptury :/

Maria

Super

ANNA

Smaczne ☺️

Maja

Niestety otrzymaliśmy inny zestaw niż zamówiony.

Barbara

dzień dobry,
proszę o informację co pomylilismy to przywieziemy pani przy najbliższej okazji
dzis mielismy bardzo dużo zamówień więc cos faktycznie mogło nam umknąć
bardzo przepraszamy zwłaszcza że zamawiała pani z dużym wyprzedzeniem :-(

pozdrawiam
dariusz@sensisushi.pl
~ Team Sensi Sushi

Bez uwag

Marta

Smacznie jak zawsze

Maja

Jedzenie przepyszne - jak zwykle! Dziękujemy!

Jakub

Nie otrzymałem zamówionego dodatkowego sosu.
W kilku kawałkach trafił się pancerz z krewetki (nie mam na myśli dekoracyjnych kawałków z ogonkami).

Paweł

Pyszne!!!

Grzegorz

Za przepyszne

Sylwia

Smacznego bardzo. Polecam

Maja

Szczerze jeszcze chwila a będzie smakowało tak samo jak te z Tesco z Biedronki czy z Lidla a szkoda bo kiedyś naprawdę było dobre

Dariusz

Polecam

Aleksandra

Super obsługa 👍

Bartosz

Zestaw dojechal bez wasabi :( Restsuracja nie była w stanie dowiezc w rozsadnym czasie tlumaczac brakiem transportu :( Smak I jakosc bez zarzutu

Bartlomiej

Samo sushi było bardzo dobre, ale nie otrzymaliśmy imbiru oraz wasabi za co odejmuję 1 gwiazdkę.

Małgorzata

Wszystko wyśmienicie - dopóki odbiera się osobiście (albo dostarczają Państwo własnym sumptem). Usługi dostawców niepowiązanych - totalna porażka w przypadku produktu premium: czas, jakość, przewidywalność, nie istnieją.

Jakub